mobil dkp+421 903 755 766

   
mail dkp  dkp@dkp.sk

shopping cart dkpshop.dkpmarket.sk

Prvotriedna podlaha so zárukou.
Krono Xonic bola podrobená dlhodobému a komplexnému testovaniu. A netýka sa to len kvality užívateľského komfortu ale i kvality samotného vinylu a jeho priamemu vplyvu na životné prostredie. Krono Xonic je úplne bez zmekčovadiel, a preto môže byť plne recyklovateľná.

krono xonic banner

Podlaha Krono Xonic ponúka skutočne high-tech vlastnosti ako je odolnosť voči oderu alebo prirodzená 100% vodeodolnosť. V dôsledku toho Krono Xonic predstavuje novú generáciu vinylovej podlahy, ktorá poskytuje pôsobivú kombináciu výhod syntetického materiálu s krásou parketových podláh. Vyniká autentickým prírodným vzhľadom a najvyššou triedou odolnosti proti oderu. Podlaha je vhodná do komerčných priestorov, kúpeľní, kuchýň a vstupných hál.

Predáváme vinylové podlahy bez lepenia značky ALLURE clickAspen Oak Silver Room
ALLURE click je revolučný, patentovaný, nový systém plávajúceho vinylu. Jeho inštalácia je naozaj veľmi jednoduchá. Nie je potrebné žiadne lepidlo ani iné prilnavé materiály. Vzhľadom k pružnosti podláh ALLURE click môžu byť pokladané na nerovný podklad rovnako ako bežná podlaha (prirodzený podklad, betón, vinyl, linoleum dokonca aj dlažba).
Vinylové podlahy ALLURE click vypadajú ako drevené podlahy, ale sú vysoko vodeodolné a preto môžu byť pokladané i do miestností s vysokou vlhkosťou ako sú pivnice, chodby a kúpeľne.
Na výber je vinylová podlaha 4,2mm a 5mm, dostupné dekory sú s imitáciou dreva či kameňa a dlažby.

Vinylové podlahy špičkovej kvality NEMOnemo 7 kategoria
nemo logo 2Ponúkame vysokokvalitné vinylové podlahy NEMO, ktoré nakúpite jedine u nás. Atraktivní dizajn, jednoduchosť pokládky a vlastnosti týchto podláh uspokoja aj najnáročnejšieho zákazníka. V ponuke nájdete podlahy NEMO-7, NEMO-5 a NEMO-3,2.
Vinylové podlahy NEMO sú vysoko vodeodolné a preto môžu byť pokladané aj do miestností s vysokou vlhkosťou ako sú pivnice, chodby a kúpeľne.

DKP NITRA

Predajňa DKP

Murgašova 10, Nitra
+421 903 755 766

dkp@dkp.sk

 
pondelok - piatok  8:00 - 17:00
sobota  9:00 - 12:00

dkp video vystava 2018

AKCIOVÝ LETÁK

Floks 01 Floks 02
   
Frezia Magnolia 01 Frezia Magnolia 02
   
Sinco Premium 01 Sinco Premium 02