Skip to main content

Sprievodca výberom dverí

1

Výber modelov dverí

Najlepšie si vyberiete v našom showroome, v ktorom máme vystavených cez 170 modelov dverí a kde sa Vám venujú skúsení predajcovia. Zvoľte si výšku dverí, vyberte kolekciu dverí, vyberte dekor dverí, sklo a typ obložkovej zárubne. Vyberte typ kovania (kľučky, madlá k posuvným dverám a pod.)
2

Zameranie stavebných otvorov

Akonáhle máte nachystané stavebné otvory ozvite sa nášmu technikovi. Zameranie prebehne v mieste stavby našim technikom: zameria stavebné otvory, dôjde k upresneniu jednotlivých modelov dverí do miestností (presklené, plné, protipožiarne a pod.). Pri zameraní je vhodné si premyslieť sklá, pánty, typ zárubne, ale aj typ kovania (kľúč, wc zámok, fab, bez spodného výrezu).
3

Upresnenie ponuky

Vaša ponuka bude upravená podľa zamerania a zaslaná Vám na kontrolu
4

Zálohová faktúra

Po odsúhlasení ponuky Vám bude zaslaná zálohová faktúra vo výške 50%, po jej uhradení dôjde k objednávke dverí.
5

Výroba dverí

Výroba dverí podľa Vašich požiadaviek obvykle trvá 4-6 týždňov. Akonáhle sú dvere nachystané u nás v predajni, zašleme Vám správu. Pokiaľ si dvere odoberáte bez montáže, môžete si ich ihneď vyzdvihnúť.
6

Montáž

Akonáhle bude Vaša zákazka vyrobená a pripravená u nás, ozveme sa Vám s dohovorom termínu montáže.

Varianty dverí

Falcové dvere 1980mm

Klasické dvere v slovenskej norme s výškou krídla 197 cm. Dvere sú zabezpečené 3 pántami a klasickým zámkom. Veľký výber kolekcií a modelov.

Bezfalcové dvere 1980mm

Dvere s rovnou hranou, zapustenými pántami a magnetickým zámkom v klasickej slovenskej norme. Dvere lícujú so zárubňou, čo pôsobí v interiéri čisto a moderne.

Bezfalcové dvere 2043 mm

Dvere s rovnou hranou, zapustenými pantami a magnetickým zámkom vo vyššej norme. Dvere lícujú so zárubňou, čo pôsobí v interiéri čisto a moderne, vhodnej výšky stavebných otvorov.

Bezfalcové dvere 2110 mm

Kolekcia ŠTANDARD, PLUS a MODERN výška a šírka vhodných stavebných otvorov

Bezfalcové dvere 2240 mm

Kolekcia ŠTANDARD, PLUS a MODERN výška a šírka vhodných stavebných otvorov

Bezobložkové dvere 2020, 2200, 2400 mm

Sú inovatívnym riešením pre moderný interiér. Dvere sa osadzujú do hliníkovej obložky, ktorá je neviditeľná. Tieto dvere sa vyrábajú v troch výškových normách a na výber je veľké množstvo dekorov.

Posuvné dvere na stenu

Posuvný systém, ktorý ponúka aj obloženie priechodu tunelovou zárubňou. Posuvný systém, zárubňa aj dorazový stĺpik sú spracované v dekore dverí.

Posuvné dvere na stenu

SPAZIO - Minimalistický posuvný systém, ktorý sa montuje na hotový zapracovaný priechod. Pri otvorení dvere zájdu na stenu, prípadne za nábytok.

Posuvné dvere do puzdra

Vhodné na použitie puzdra do steny či sadrokartónu. Takto osadené dvere pri otvorení úplne zájdu do puzdra a nezaberajú žiadne miesto v priestore pri zachovaní tepelných
a zvukových izolačných vlastností klasických dverí.

Sklenené dvere

Moderné dvere z tabule tvrdeného 8 mm hrubého skla s veľkým výberom skiel aj motívov. Možno ich využiť ako otváravé dvere v kombinácii s drevenou zárubňou rovnako ako do posuvných systémov.

Skladacie dvere

Maximalizujú priestor v okolí dverí. Pri otvorení sa krídlo zlomí v polovici a otvorené zaberá oveľa menej priestoru. Iba vo vyššej norme 204 cm.

Reverzné dvere

U týchto dverí je dverné krídlo osadené na opačnej strane zárubne, pri jeho otvorení teda šetríte priestor okolo dverí. Zároveň je vďaka tomuto systému otvárania
možné zjednotiť vzhľad napr. chodby s viacerými dverami.